4 colių fotografijos apšvietimo šviesos diodų žiedas

 • 4 colių fotografijos apšvietimo šviesos diodų žiedas

 • Funkcijos:
  【Mini LED žiedo šviesa】 4 colių mini žiedo lempa priima 48 vnt aukštos kokybės LED karoliukus, lygi ir tolygi šviesa daro jūsų odos spalvą natūralesnę, labai tinka vaizdo konferencijoms, tiesioginiam srautui ir kt.

  【Reguliuojama spalvų temperatūra ir ryškumas】 3 apšvietimo režimai (šilta šviesa / minkšta šviesa / šalta šviesa), spalvų temperatūros diapazonas nuo 3200K iki 6500K ir 11 reguliuojamo ryškumo lygių, tenkina visus jūsų poreikius esant skirtingoms naudojimo sąlygoms.

  【Minkštas ir neakinantis apšvietimas】 Apvalios formos dizainas, galintis sukurti išskirtinę ir žavingą akių šviesą; švelnus apšvietimas be akinimo, grožio ir skaistina odą bei atsisveikina su tamsa.

  【USB maitinamas ir nereikia akumuliatoriaus. 5 V USB maitinimo šaltinio dizainas ir ilgas USB laidas. LED žiedo lemputę galima patogiai maitinti kompiuteriu / nešiojamuoju kompiuteriu / maitinimo banku / maitinimo adapteriu (nepridedama) ir įsižiebti visą dieną.

  【Subtilus ekrano segtukas】 Sukurtas ekranui, bandymo jėga buvo išbandyta, nepažeis ekrano, lengvai prispaus ir greitai pataisys, ją galima lengvai apkarpyti staliniame, nešiojamajame ar planšetiniame kompiuteryje.

  Specifikacijos:

  Prekės ženklas: Andoer
  Medžiaga: ABS
  LED karoliukai: 48vnt
  Spalvų temperatūra: 3200K-6500K
  Galia: 4,5 W
  Apšvietimo kampas: 120 °
  CRI: 98+
  Maitinimo šaltinis: 5 V USB
  Liumenai: 320 liuksų (0,5 cm)
  Apšvietimo atstumas: 0,5 m
  Prekės dydis: 14,5 * 10,2 * 3,6 cm 
  Pakuotės dydis: 16,5 * 11 * 5 cm 
  Pakuotės svoris: 165 g 

  Pakavimo sąrašas:
  1 * LED žiedo šviesa
  1 * Vartotojo vadovas (anglų k.)