Puluz fotokuprinė

 • 1. Profesionalus aukščiausios kokybės dėklas, skirtas jūsų sporto poreikiams tenkinti, asmeniniams daiktams laikyti.

  2. Patogi minkšta rankena ir minkšti pečių dirželiai su suminkštinta juostele leidžia jaustis patogiai net ilgiausioje kelionėje.

  3. Galima įkelti skaitmeninio SLR fotoaparato korpusą, taip pat objektyvą ir 1-2 papildomus objektyvus bei priedus.

  4. Aukštos kokybės nusidėvėjimui ir vandeniui atspari medžiaga, aprūpinta patvariu metaliniu užtrauktuku, tvirtu peties diržu, galite nešiotis su savimi sportuoti ar laisvai keliauti.

  5. Pagrindinė kišenė aprūpinta įvairiais maišeliais: fotoaparato krepšys, nešiojamojo kompiuterio krepšys, „iPad“ dėklas, telefono dėklas, magzino ar audinio dėklas, saulės akinių ar smulkių daiktų dėklas, nepriklausomas vandens butelio maišelis ir kt.

  6. Su ausinių skylių konstrukcija galima prijungti maišelyje esantį telefoną per skylę, kad būtų galima klausytis muzikos arba įkrauti naudojant išorinį maitinimą.

  7. Didelė erdvė, didelė talpa, nuostabus kelionių partneris lauke, kuriame yra jūsų 15,6 colių nešiojamasis kompiuteris, fotoaparatas, audinys, maisto produktai, vandens butelis, maži indai, žurnalas, planšetinis kompiuteris, mobilieji telefonai, akiniai nuo saulės, sulankstomas skėtis, kleenex, higieninis rankšluostis, lūpų dažai ir kita kosmetika.

  Medžiaga

  Poliesteris

  Dydis

  44*30*19,5 cm

  Svoris

  745 g