stovai su apvaliomis apšvietimo lempomis (softbox)

 • Kraunamos nuotraukos

  stovai su apvaliomis apšvietimo lempomis (softbox)

  Kaina 72 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 3 vnt.
  Į krepšelį 
 • Funkcijos:

  Į profesionalų „softbox“ apšvietimo komplektą įeina 2 vnt minkštosios dėžės, 2 vnt LED lempos, 2 vnt metaliniai trikojiai ir 1 nuotolinio valdymo pultas.Tinka fotografuoti patalpose, todėl nuotraukos ir vaizdo įrašai tampa patrauklesni.

  „Softbox“ yra 50 * 70 cm dydžio, todėl jis gali sušvelninti atšiaurią šviesą ir sumažinti šešėlį ant objekto, taip užtikrinant nepriekaištingą vienodą apšvietimą.
  Lempos laikiklis ir „softbox“ suprojektuoti iš vieno gabalo, LED lempą galima sumontuoti „softbox“ ir valdyti linijos jungikliu; ir yra su nuotolinio valdymo pultu, kad būtų patogu valdyti.

  Energiją taupanti LED lemputė pasižymi 85 W galia, 9000LUX ryškumu, 3200K–5500K dviejų spalvų temperatūra ir daugiau nei 90RA aukštu spalvų perteikimo indeksu, kuris gali sukurti subalansuotą nuolatinį apšvietimą.

  Trikojis pagamintas iš aukščiausios kokybės metalo, tvirtas ir patvarus; trikojį galima pailginti iki 1,9 m / 6,2 pėdos, reguliuojamas aukštis, kad būtų patenkinti įvairūs fotografavimo apšvietimo poreikiai.

  Specifikacija:

  LED šviesos CRI: ≥90RA
  Nominali galia: 85W
  Ryškumas: 9000LUX
  „Softbox“ dydis: 50 * 70 cm  
  Lempos laikiklio linijos ilgis: 2m  
  Trikojis maks. Aukštis: 1,9 m 

  Pakavimo sąrašas:

  2 * Softbox
  2 * Šviesos difuzoriaus audinys
  2 * LED lempa
  2 * Trikojis
  1 * Nuotolinio valdymo pultas