Andoer firmos LED šviesos apšvietimo sistema HD-M2X - juodos spalvos

 • Andoer firmos LED šviesos apšvietimo sistema HD-M2X - juodos spalvos

 • Pusmėnulio formos šviesa-  Specialus pusmėnulio formos dizainas, su 180 vnt dviejų spalvų temperatūros lempos karoliukais, 20 W galia ir 90+ aukštu spalvų perteikimu, grindų grožio lempa tinka darbalaukio vaizdo įrašams, grožio salono tiesioginei transliacijai, grožio projektas ir kt.

  Dviejų spalvų temperatūra ir pritemdoma  Turi 3 apšvietimo režimus su reguliuojama 3000K-6000K spalvų temperatūra, grindų LED vaizdo lemputė suteikia minkštą šiltą arba šaltą šviesą, o reguliuojamas ryškumas gali patenkinti jūsų šviesos poreikius skirtingomis naudojimo sąlygomis.

  Lankstus sukimosi dizainas Lempos galvutę galima laisvai pasukti 360°, galite lengvai reguliuoti apšvietimo kampą, netrukdyti vaizdo įrašymui, labai lanksti naudoti.

  Reguliuojamas grindų apšvietimo stovas  Metalinis šviesos stovas su reguliuojamu 54 cm-100,5 cm   aukščio 26 cm  dideliu metaliniu pagrindu leidžia pastatyti užpildymo lemputę ant grindų, kad galėtumėte stabiliai ir patogiai naudoti.


  Su telefono laikikliu Komplektuojamas su reguliuojamu ir pasukamu telefono laikikliu, kuris yra suderinamas su dauguma rinkoje esančių išmaniųjų telefonų, todėl galite lengvai pritvirtinti telefoną prie šviesos ir filmuoti.

  Specifikacijos:

  Medžiaga: aliuminio lydinys + ABS
  Galia: 20W
  LED karoliukai: 180vnt
  Spalvos temperatūra: 3000K-6000K
  Ryškumas: reguliuojamas
  CRI: >90
  Šviesaus stovo aukštis: 54 cm–100,5 cm 
  Įėjimo įtampa: 110V-240V 50Hz/60Hz
  Grynasis svoris: 2,4 kg 

  Pakavimo sąrašas:
  1 * LED lemputė
  1 * Sulankstoma rankena
  1 * Šviesus stovas
  1 * Šviesus pagrindas
  1 * Telefono laikiklis
  1 * Maitinimo adapteris
  2 * Tvarstis