18650, AAA ir AA baterijų krovikliai

 • Mūsų el. parduotuvėje įsigysite kokybiškų kroviklių, skirtų 18650 (celėms) ir AA ir AAA įkraunamoms (t. y. daugkartinio naudojimo) baterijoms. Garantuojame greitą pristatymą, optimalų kainos ir kokybės santykį. Jeigu prireiktų patarimo, pasidalinsime savo patirtimi, profesionaliai pakonsultuosime.

 • Apie 18650, AAA ir AA baterijų įkroviklius

  Baterijų įkrovikliai yra keturių tipų:

  • 18650 baterijų pakrovėjas.
  • AAA baterijų kroviklis.
  • AA baterijų kroviklis.
  • Universalus baterijų įkroviklis, tinkantis krauti skirtingiems elementams. 

  Baterijų įkroviklis yra būtinas įrenginys tiems, kurie naudoja prietaisus, veikiančius su 18650, AA ar AAA baterijomis. Vienas įkroviklis leidžia patogiai bei efektyviai naudoti baterijas.
  Elementų įkrovikliai dažnai turi kelis lizdus arba atitinkamas jungtis, tad tuo pačiu metu galėsite įkrauti kelias skirtingų rūšių baterijas.

  Baterijų pakrovėjas labai pravers kelionių metu, fotografuojant fotosesijas gamtoje ir kitais atvejais, kai negalėsite baterijų įkrauti čia ir dabar.

  Baterijų kroviklis garantuos, kad Jūsų prietaisas – fotoaparatas, videokamera, apšvietimo įranga, prožektoriai, dronai ir kt. – reikiamu metu veiks sklandžiai.

  Įkraunamosios baterijos

  Įkraunamosios baterijos – tai nebe naujas, tačiau tobulas išradimas tiems, kurie nori tausoti aplinką ir sutaupyti nemažai pinigų. Panaudotos vienkartinės baterijos yra priskiriamos atliekoms, itin kenksmingomis aplinkai ir žmogui, tad kuo daugiau žmonių naudos įkraunamas daugkartines baterijas, tuo mažesnis neigiamas poveikis bus daromas. Tiesa, yra vienintelis minusas – įkraunami elementai yra brangesni už vienkartinius, tačiau jie greitai atsiperka.

  Baterijų įkrovikliai: kaina

  Baterijų krovikliai nėra brangūs: vidutiniškai mūsų el. parduotuvėje jie kainuoja 13–20 eurų. Internete galima rasti ir vos kelis eurus kainuojančių baterijų pakrovėjų, tačiau jie gali būti prastos kokybės, trumpiau tarnauti, todėl taupyti neverta.

  Baterijų įkroviklis: kaip jie veikia bei kaip išsirinkti?

  Baterijų įkrovikliai yra labai kompaktiški, tad universalūs, tinkami naudoti ir namuose, ir kelionėse. Įkrovikliai turi USB laidą.

  Kai tik elementai įkraunami, įkrovimas automatiškai sustabdomas. Elementus įdėjus į krovimo lizdą, šviečia raudonos arba oranžinės spalvos indikatorius. Kai baterija įkraunama, užsidega žalia šviesa: tai reiškia, kad bateriją galima naudoti.

  Baterijų įkroviklį išsirinkti – labai paprasta: tiesiog patikrinkite, kokios baterijos dedamos į naudojamus prietaisus. Geriausia rinktis universalius baterijų įkroviklius, įkrausiančius 18650 tipo, AA ir AAA baterijas.

  Jeigu žvalgantis po baterijų įkroviklių kategoriją kiltų kokių klausimų, visuomet kviečiame pasitarti: lauksime Jūsų užklausos, laiško ar skambučio.

  Visas prekes turime vietoje, tad garantuojame greitą ir patogų pristatymą visoje Lietuvoje!