Apie mus

 • Fotopriedai.lt prioritetai:                                      

  • Jūsų lūkesčiai bei poreikiai.
  • Aukščiausi kokybės bei profesionalumo standartai foto įrangai ir priedams.                    
  • Geriausias kainos ir kokybės balansas.

  Sveiki! Mano vardas Julius.   

   apie mus

  Mano pažintis su fotografija prasidėjo daugiau nei prieš 15 metų ir visą tą laiką fotografuoju vestuves, šeimos šventes bei renginius. Mano portfolio galite rasti tinklalapyje Fotogidas.lt

  Daug fotografuojant pradeda reikti įvairių foto priedų, ypač akumuliatorių. Dar neteko nutraukti fotosesijos, nes baigėsi visi krepšyję buvę akumuliatoriai, bet tai ko gero kiekvieno fotografo viena didžiausių baimių.

  Deja Lietuvoje trūksta kokybiškų foto įrangos baterijų už tikrai gerą kainą. Todėl nuolatinė kokybiškų foto priedų paieška tapo ko ne antrąją veikla. Per paskutinius metus išbandyta buvo tikrai daug, kol išrinkau produkciją, kuri yra kokybiška ir kurios kaina yra optimali.

  Atrastu gėriu reikia dalinti, tad su tokia mintimi gimė Fotopriedai.lt el.parduotuvė, kur dabar kiekvienas gali įsigyti kokybiškas baterijas, akumuliatorius, atminties korteles ir kitus foto priedus.

  Kodėl rinktis Fotopriedai.lt?

  Fotopriedai yra internetinė fotoaparatų priedų parduotuvė. Prekiaujame akumuliatoriais, pakrovėjais, atminties kortelėmis, fotokuprinėmis, valymo priemonėmis ir kita fotoaparatams bei video kameroms.

  Jau du metus augame, tobulėjame ir siūlome vis platesnį prekių asortimentą savo klientams. Šiai dienai turime apie 100 skirtingų prekių modelių. Asortimentas nuolat pildomas naujienomis ir klientų pasiūlytais populiariais modeliais. O jeigu nerasite jums reikiamo modelio, drąsiai kreipkitės - priimame individualius užsakymus.

   

  Išskirtinumas - daugelį foto technikos prekių turime vietoje ir jums nereikia kelias savaites laukti to, ko „reikėjo vakar“.

  Kokybė– bandymų būdu atrinktos prekės, todėl apie daugelį prekių žinome ne perskaitę internete, o iš asmeninės patirties. Jei turite klausimų – kreipkitės, konsultuojame el.paštu ar telefonu. 

  Patogumas – esame išskirtinai internetinė foto priedų ir technikos parduotuvė. Visos užsakytos prekės pristatomos jums patogiu adresu jau sekančią darbo dieną.

  Pasirinkimas – jei norite to, ko mūsų asortimente nėra, susisiekite ir dėl jūsų praplėsime asortimentą.