GoPro priedai

 • „GoPro“ kameroms (veiksmo kameroms) labai išpopuliarėjus, vartotojai vis dažniau domisi ir „GoPro“ priedais. Mūsų el. parduotuvėje taip pat rasite įvairių „GoPro“ priedų. Asortimentą nuolat pildome, o jeigu reikėtų konsultacijos ar patarimo, visuomet atsakysime į visus Jūsų klausimus.

  „GoPro“ priedus galėsite įsigyti kartu su kamera, tačiau taip pat ir vėliau, pastebėję, kad sunkiai išsiverčiate be vieno ar kito aksesuaro. „GoPro“ priedai leis kamera naudotis dar patogiau, užtikrins didesnį funkcionalumą ar leis nufilmuoti vaizdus profesionaliau.
    

 • „GoPro“ akumuliatoriai

  „GoPro“ akumuliatoriai, arba kitaip – „GoPro“ baterijos – tai kamerų ličio jonų akumuliatoriaus analogas. Patogu tai, kad įkrauti akumuliatorių galima naudojant tiek originalų, tiek ir neoriginalų įkroviklį (t. y. gaminį analogą). Mūsų aukštos kokybės „GoPro“ akumuliatorius yra puikiai suderinamas su kamera bei visiškai atitinka gamintojo taikomus standartus.

  Norint, kad „GoPro“ akumuliatorius tarnautų kuo ilgiau, jį kelis kartus reikia visiškai įkrauti ir iškrauti.

  „GoPro“ įkrovikliai

  Kiekvienas mūsų el. parduotuvėje esantis „GoPro“ pakrovėjas yra kokybiškas ir patikimai tarnaujantis analogas.

  Krovikliai su USB jungtimi gali būti naudojami namuose, automobilyje, kraunant išorinę bateriją ir kt. USB jungtį galima tiesiogiai prijungti ir prie 220 V kištuko. „GoPro“ krovikliai turi identifikacines lemputes: raudona spalva įspės, kad krovimas tęsiamas, o žalia – jog jau galite naudoti savo „GoPro“ kamerą.

  Be to, daugelis kroviklių yra skirti dviem ir daugiau baterijų krauti, tad sutaupysite laiko.

  „GoPro“ trikojai ir laikikliai

  „GoPro“ trikojis garantuos vaizdo stabilumą, nesvarbu, kur filmuotumėte vaizdą – ar patalpose, ar gryname ore. Taip pat jei numanote, kad veiksmo vieta kis, gali labai praversti laikikliai, leidžiantys patogiai tvirtinti „GoPro“ kameras.

  „GoPro“ šviestuvai

  Turintiems „GoPro“ kamerą labai pravers ir mini LED šviestuvas su trikoju stovu. Spalvinė temperatūra gali būti reguliuojama nuo 2500 iki 6500 K (t. y. šviesa gali būti šalta, natūrali arba šilta), vienu jungikliu reguliuojamas ryškumas, šviesos kampas.

  „GoPro“ šviestuvai patogūs tuo, kad gali būti pasukami 360 laipsnių kampu. Jie praverčia filmuojant vaizdo įrašus ar fotografuojant vaikus, nors apskritai pritaikymo galimybės – beveik neribotos.

  „GoPro“ priedai: garantija ir grąžinimas

  Visiems „GoPro“ priedams taikome 12 mėn. garantiją, o jei apsigalvotumėte ir nuspręstumėte, kad kažkuris „GoPro“ priedas Jums nereikalingas, per 2 sav. (14 kalendorinių dienų) nuo pirkimo dienos prietaisą ar reikmenį galite grąžinti.

  Reikia konsultacijos? Mielai patarsime ir padėsime Jums nepasiklysti paieškose.