Fotokuprinės

 • Kuprinės ir rankinės – tai neatsiejama fotografo įvaizdžio detalė. Labai svarbu, kad visa darbui reikalinga įranga būtų su Jumis, o keliauti su ja būtų patogu ir lengva. Fotoaparato kuprinė pagaminta taip, kad kiekvienas daiktas turėtų savo vietą: net atminties kortelė turi savo skyrelį, kuriame ji apsaugoma ir lengvai randama.

  Kuprinės fotoaparatams yra įvairių dydžių, pasiūtos iš atsparaus vandeniui, trinčiai bei smūgiams audinio, kad Jūsų fototechnika būtų apsaugota.

  Didesnė kuprinė leis susidėti daugiau papildomos įrangos ir fototechnikos priedų. Prieš įsigydami fotokuprinę pagalvokite, kokio dydžio ir talpos gaminio Jums reikia, kaip dažnai su visa turima įranga keliausite.
    

 • Kuprinės fotoaparatams: kokie jų privalumai?

  Patogus, funkcionalus kuprinių dizainas. Fotografo profesionalo ar mėgėjo darbas yra mobilus, skatinantis daug judėti, taigi svarbu turėti galimybę visą įrangą nešiotis patogiai. Fotokuprinių dizainas sukurtas galvojant apie fotografų kasdienybę: kuprinės yra reguliuojamais dirželiais, tad pritaikomos tiek smulkesnio sudėjimo ir žemesnio ūgio, tiek stambesniems ir aukštesniems žmonėms.

  Be to, ergonomiško dizaino kuprinės apsaugo nuo nugaros skausmo, kitų nemalonių pojūčių. Fotokuprinės turi plačius paminkštinus pečių dirželius, paminkštintas rankenas, tad net ir nešiodamiesi daugiau sveriančią įrangą nepavargsite.

  Kruopščiai atrinktos medžiagos. Fotokuprinių gamintojai žino, kad jose bus nešiojama ir laikoma kartais ir ne vieną tūkstantį eurų kainuojanti fotoįranga. Taigi, kuprinės pagamintos iš drėgmei, smūgiams bei purvui atsparių medžiagų. Dulksnojant lietui, kuprinei netyčia nukritus iš nedidelio aukščio ar atsidūrus purve visa fototechnika bus apsaugota.

  Talpumas, skyrelių gausa. Fotografams skirtos kuprinės yra kompaktiškos, bet kartu ir labai talpios. Daugelis modelių papildyti kišenėlėmis, skyreliais, kad greitai ir patogiai galėtumėte susidėti, o prireikus – ir išsiimti visus priedus (laidus, korteles, fotoobjektyvus ir t. t.). Taip pat kuprinėse integruotos šoninės tinklinės kišenės: jose galėsite laikyti gertuvę, skėtį ir kitus reikmenis, o priekinėje kišenėlėje nešiotis mobilųjį telefoną, raktus ir kt. Visų svarbiausia – tokioje specialioje kuprinėje visuomet bus tvarka, tad ir dirbti bus paprasčiau.

  Puikus dizainas ir stilius. Nors fotokuprinės – specializuotas gaminys, skirtas fotografams mėgėjams ir profesionalams, tačiau jas kuriant pagalvota apie dizainą: panaudoti stilingi audiniai, žaidžiama spalvomis (juoda spalva derinama su ryškiais ir nuotaikingais atspalviais) ir kt.

  Kiek kainuoja fotokuprinė?

  Kuprinė fotoaparatui gali kainuoti nuo keliolikos eurų iki triženklės sumos. Mūsų el. parduotuvėje paprastos, nedidelės foto kuprinės kainuoja nuo ~15 eurų, kokybiški daugiafunkciai fotoaparato krepšiai – ~50–60 eurų ir daugiau.

  Jei kuprinę naudosite retai, gali užtekti ir pigesnio, paprastesnio varianto, o fotografams profesionalams verta investuoti didesnę sumą.

  Fotoaparato krepšiai

  Krepšiai paprastai yra mažesnio dydžio nei kuprinės. Juos galima neštis dviem būdais: ant peties ir laikant už rankenos. Krepšių vidus dažniausiai būna aksominis, taigi kameros LCD ekranas geriau apsaugomas nuo smūgių. Fotokrepšiai gali būti įvairių dydžių, taip pat pagrindinis skyrelis gali būti vienas arba padalytas į dvi dalis. Visi modeliai turi vidines atviras kišenėles arba kišenėles su užtrauktukais.

  Prieš įsigydami krepšį numatykite, ar nešiositės tik fotoaparatą, ar daugiau daiktų: tai padės apsispręsti dėl tinkamesnio dydžio.

  Tam, kad išsirinkti fotokrepšį būtų dar paprasčiau, prie kai kurių prekių nurodyta, kokių modelių fotoaparatams krepšys tinkamas.

  Taip pat mūsų el. parduotuvėje galite įsigyti fotoaparato dirželių, kitų priedų.

  Taigi, kuprinę ar krepšį lengvai išsirinksite pagal savo poreikius, o jeigu prireiktų patarimų ar neapsisprendžiate, kuri fotokuprinė geriau atitiktų Jūsų poreikius, visuomet lauksime Jūsų užklausų.