Andoer ST-01 lankstus, sulankstomas stalinis stovas su metaliniu laikikliu, 1/4 colio

 • Andoer ST-01 lankstus, sulankstomas stalinis stovas su metaliniu laikikliu, 1/4 colio

 • Funkcijos:

  【Lankstus aukščio ir kampo reguliavimas】Kiekvieną laikiklio strypą galima lanksčiai reguliuoti 360° pasukimą ir 180° lenkimą bet kokiu kampu ir padėtimi. O 360° pasukamas rutulinės galvutės adapteris leidžia lengviau reguliuoti įrenginio kampą ir greitai pasiekti vertikalią / horizontalią padėtį.

  【Tvirtos jungtys su fiksuotomis pavaromis】 Patvari aliuminio lydinio konstrukcija ir tvirtos jungtys su fiksuotomis pavaromis gali išvengti erzinančio atšokimo ir apsaugoti jūsų vertingus įrenginius nuo kritimo.

  【Patogus stalinio laikiklio dizainas】 Stalo tvirtinimo spaustukas su neslystančia apsauga ir 4,8 cm maks. plotis gali pritvirtinti stovą prie daugumos stalų, lovos galvūgalio, naktinio staliuko, virtuvės stalviršio ir kt., Lengvai montuojamas.

  【Tvirtas suderinamumas】 3 kg keliamoji galia ir su standartiniu 1/4 colio varžtu, metalinis laikiklis gali veikti kaip internetinės kameros stovas, mikrofono stovas, žiedinės lemputės stovas, telefono stovas, planšetinio kompiuterio stovas, fotoaparato stovas, projektoriaus stovas ir kt.

  【Platios programos】 Tinka tiesioginiam srautiniam perdavimui, vaizdo konferencijoms, mokymui tinkle, vaizdo įrašymui, gaminių fotografavimui ir pan. Galite naudoti namuose, biure, studijoje ir pan. Pilnai sulankstytas dizainas, patogiau nešiotis.

  Specifikacijos:

  Medžiaga: aliuminio lydinys + plastikas
  Jungtis: 1/4 colio varžtas
  Spaustuvo plotis: maks. 4,8 cm
  Ilgis: 62 cm  (tiesus)
  Svoris: 435 g  (su spaustuku ir rutulinės galvutės adapteriu)

  Pakavimo sąrašas:
  1 * Laikiklis
  1 * Spaustuvas
  1 * Rutulinės galvutės adapteris