Andoer trikojis - 200 cm

 • Kraunamos nuotraukos

  Andoer trikojis - 200 cm

  Kaina 50 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Likutis: 0 vnt.
 • Funkcijos:

  Profesionalus fotografijos trikojis: aukštos kokybės aliuminio lydinio medžiaga. svoris tik 1,53 kg  lengvas, bet patvarus; Maks. 5 kg  keliamoji galia ir 200 cm maks. naudojimo aukštis, tinkamas fotografuoti kelionėje ar lauke.

  „Trimis“ viename trikojis ir monopodas: trikojį galima lengvai paversti monopodu arba žygio alpinstoku, kad jūsų fotografija būtų įvairesnė; o trikojo kojas galima reguliuoti 3 atidarymo kampų lygiais, kad stabilizuotųsi skirtingais pagrindais ir nuolydžio lygiais.

  Lankstus ir stabilus naudojimas: 4 sekcijų teleskopinės kojos su 3 greitai atleidžiamais užraktais, kad būtų galima greitai ir lengvai atidaryti, pastatyti ir uždaryti;

  Neslystančios guminės kojos ir centrinis kablys papildomam svoriui pakabinti gali padidinti trikojo stabilumą.

  360 ° pasukama rutulinė galvutė: lanksti rutulinė galvutė palaiko 360 ° pasukimą ir įvairius fotografavimo kampus, o tai leidžia lengvai gauti puikius kadrus ir nuostabias panoramos nuotraukas; o centrinis stulpelis gali pasukti į atvirkštinę būseną fotografuojant mažu kampu.

  Greito atleidimo plokštė su 1/4 colio varžtu: Greito atleidimo plokštė su standartiniu 1/4 colio varžtu padaro trikojį suderinamą su daugeliu DSLR fotoaparatų, DV, skaitmeninių fotoaparatų ir vaizdo kamerų.

  Specifikacijos:
  Prekės ženklas: Andoer
  Modelis: TTT-02
  Spalva: juoda
  Medžiaga: aliuminio lydinys
  Skyriai: 4
  Maks. apkrova: 5kg 
  Maks. Darbinis aukštis: 200 cm 
  Min. Darbinis aukštis: 51 cm 
  Prekės svoris: apytiksliai 1,53 kg 

  Pakuočių sąrašas:
  1 * Trikojis
  1 * nešiojimo krepšys