LED šviestuvas

 • LED šviestuvas

 • Funkcijos:

  1. Vaizdo skambučio tiesioginės transliacijos užpildymo lemputė:

  Reguliuojamas ryškumas nuo 10 % iki 100 %, vaizdo skambučio metu apšvieskite švelnų ir tolygų apšvietimą su šiuo stalinio apšvietimo rinkiniu. Idealiai tinka mastelio keitimo susitikimams, „Skype“ skambučiams, „YouTube“ transliacijai ir kt

  2. USB maitinama lemputė:
  Laikykite LED lemputę maitinamą per USB sieninį įkroviklį (5 V / 2 A) arba USB maitinimo juostą. Jei norite naudoti nepertraukiamai ilgą laiką, nejunkite lempos iš nešiojamojo kompiuterio, planšetinio kompiuterio ar maitinimo bloko, jei greitai išsikrauna baterija ir nepakanka galios

  3. Pasirenkami spalvų filtrai:
  4 spalvos (žalia, geltona, mėlyna, raudona) suteikia jums lankstumo kurti spalvingus apšvietimo efektus tiesioginiam žaidimų transliavimui ir kt.

  4. Vaizdo konferencijų apšvietimo rinkinys
  Patobulinkite savo įvaizdį naudodami šį LED apšvietimo rinkinį. Apšvietimo rinkinys suteikia baltą šviesą be mirgėjimo, kad apšviestų veidą – idealus apšvietimo sprendimas internetinėms konferencijoms.

  5. Minkštas ir glostantis apšvietimas


  Naudokite baltus filtrus kaip difuzorius, kad sušvelnintumėte šviesą ir nustatytumėte apšvietimą kiekvienoje nešiojamojo kompiuterio ar monitoriaus pusėje, kad atrodytumėte gerai apšviesti kiekviename vaizdo skambutyje. Arba naudokite baltus filtrus su raudonais / mėlynais / geltonais filtrais, kad sukurtumėte unikalius ir spalvingus apšvietimo efektus, skirtus žaidimų tiesioginei transliacijai, vaizdo įrašų rašymui ir kt.
  6. Lengva naudoti
  Prijunkite USB kabelį prie sieninio USB įkroviklio (nepridedamas) arba USB sieninio lizdo, kad gautumėte maitinimą. Įtaisyti valdikliai leidžia lengvai įjungti / išjungti šviesą ir reguliuoti šviesos ryškumą nuo 10% iki 100%.


  Specifikacijos:

  Įvestis: 5V1A
  Išėjimo galia: 5W
  Šviesos srautas: 420 LM
  Šviesos diodų skaičius: 120 karoliukų
  Spalvos temperatūra: 3000K+4000K+6000K
  Matmenys: 14,5 * 10 * 2 cm 
  Į paketą įeina:
  4 X spalvų kortelė
  1 X LED fotografijos lemputė


  Pastaba:

  1. Dėl šviesos ir ekrano skirtumo prekės spalva gali šiek tiek skirtis nuo nuotraukose.
  2. Leiskite kelių centimetrų skirtumų klaidą dėl rankinio matavimo 

  LED šviestuvai