LED apšvietimo sistema ant stalo su 26 cm apšvietimo lempa

  • LED apšvietimo sistema ant stalo su 26 cm apšvietimo lempa

  • 1.Stalinis trikojo stovas, kurį galite pastatyti ant grindų arba tiesiog pasidėti ant stalo, kad būtų patogiau. Trikojis palaiko visus 1/4 skersmens prisukamus telefono laikiklius. Jį galite naudoti norėdami atskirai prijungti telefoną asmenukėms.

    2.  2-in-1 dizainas sujungia telefono laikiklį ir asmenukių skambėjimo lemputę, tai profesionalus įrankis kuriant tiesioginius vaizdo įrašus/įrašant išmaniuoju telefonu ar kompiuteriu. Puikiai tinka makiažui, tiesioginei transliacijai, gulėjimui, asmenukių nuotraukoms, filmavimui, vaizdo įrašymui, mokymui internetu, tamsių peizažų įrašymui ir kt.

    3.Universalus telefono laikiklis]Suderinamas su beveik VISAIS išmaniaisiais telefonais su dėklu arba be jo, tinka iPhone 5 SE 5S 6 6s 6plus 6S Plus 7/87Plus/8 Plus/X/XS 5.8''/IPOD Touch5 / 6/XR/XS Max/ skirtas Samsung Galaxy/ Huawei/Xiaomi redmi/Moto/sony/Alcatel/LG/HTC. 360 laipsnių pasukamas, reguliuojamas vaizdas, nesvarbu, ar jis gali būti horizontalus, vertikalus ar bet koks kampas po saule.

    4.Palaikomas USB Veikia su daugeliu įrenginių, palaikančių USB prievadą, pvz., nešiojamąjį kompiuterį, kompiuterį, maitinimo bloką, USB įkroviklį, kintamosios srovės adapterį ir kt. Lengvai valdykite laidą, kad įjungtumėte / išjungtumėte arba perjungtumėte į pageidaujamą apšvietimo režimą.

    5.Mūsų žiedinę lempą labai lengva išardyti ir surinkti, labai patogu nešiotis ir keliauti.