Andoer LED-600 šviestuvas

 • Andoer LED-600 šviestuvas

 • Andoer LED-600 LED vaizdo apšvietimas profesionalus fotografijos šviesos skydelis 600 vnt. šviesos karoliukai 3200-5600K, reguliuojamas su Barndoor 

  Funkcijos:

  [Puikus apšvietimo efektyvumas]Su 600 vnt. itin ryškių šviesos rutuliukų, didelio ryškumo iki 3600Lux@1m, šis šviesos skydelis gali pasiūlyti jums ryškų, tolygų ir efektyvų šviesos šaltinį, be bangavimo ir nemirgėjimo; CRI 95, labai artimas natūraliai saulės šviesai, gali ryškiau parodyti objektų spalvas, fotografuojamos nuotraukos yra aiškesnės ir kokybiškesnės.

  [Reguliuojama spalvų temperatūra ir ryškumas] Reguliuojama dviejų spalvų temperatūra 3200–5600 K, o ryškumas reguliuojamas, galima laisvai reguliuoti pagal skirtingus poreikius įvairiomis progomis, lengva reguliuoti sukant didelę rankenėlę, patogu naudoti.
  [Integruotas Barndoor]Bendras su 4 varčiomis gali būti reguliuojamas atskirai, padeda reguliuoti apšvietimo kryptį ir formą, tenkinant jūsų keliamus reikalavimus fotografuojant.

  [Pasukama rutulinė galvutė su šaltuoju batu ir 1/4 colio varžtų skylių sąsaja] Patogu montuoti ant fotoaparato, trikojo, šviesos stovo ir kt., lengvai ir greitai reguliuojami apšvietimo kampai per sukamą rutulinę galvutę, puikiai tinka įvairioms progoms, pavyzdžiui, lauke. fotografija, studijinė fotografija, produktų fotografavimas, tiesioginė transliacija, vaizdo konferencija, makiažas ir kt.

  Specifikacijos:

  Prekinis ženklas: Andoer
  Modelis: LED-600
  Spalva: juoda
  Medžiaga: plastikas
  Kištukas: JAV kištukas / ES kištukas (pasirinktinai)
  Maks. Išėjimo galia: 40W
  Produkto dydis: 21 * 12 * 2,8 cm 
  Produkto svoris: 386 g 
  Pakuotės dydis: 35 * 26,5 * 5,8 cm 
  Pakuotės svoris: 870 

  Pastaba:
  Baterijos neįeina.

  Paketų sąrašas:
  1 * Šviesa
  1 * rutulinė galvutė
  1 * Maitinimo adapteris